Virginia Larsson akvarell

Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell
Virginia Larsson akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIRGINIA LARSSON (1844-1893): Italiensk flicka, signerad Virginia Larsson Roma, akvarell, bildmått ca 21x14 cm

709345

2019-12-02