Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
APPLIQUER, 2+1, 1900-tal, empirestil, mässing, för två ljus vardera, höjd ca 21 resp. 27 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
709358
2019-12-02