Appliquer 3 st empirestil

Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil
Appliquer 3 st empirestil

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

APPLIQUER, 2+1, 1900-tal, empirestil, mässing, för två ljus vardera, höjd ca 21 resp. 27 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

709358

2019-12-02