Damarbetsbord empirestil 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, empirestil 1800-tal, fanerat med mahogny, beslag i mässing, två lådor, korslagda ben, hjultrissor och tassfötter, höjd 65,5, 54x41 cm

Smärre fanérskador, bruksslitage

709376

2019-12-02