Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARBETSBORD, empirestil 1800-tal, fanerat med mahogny, beslag i mässing, två lådor, korslagda ben, hjultrissor och tassfötter, höjd 65,5, 54x41 cm
Smärre fanérskador, bruksslitage
709376
2019-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här