Madeleine Pyk collage

Madeleine Pyk collage
Madeleine Pyk collage

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Paris", blandteknik med collage, signerad och daterad 1973, bildmått innanför passepartout ca 40x31cm

709379

2019-12-02