Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): (6) Figurkomposition, signerade A Fassianos, numrerade 80/100, grafiska blad, bladmått ca 50x32 cm,
709383
2019-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här