Alexandre Fassianos

Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): (6) Figurkomposition, signerade A Fassianos, numrerade 80/100, grafiska blad, bladmått ca 50x32 cm,

709383

2019-12-02