Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL i form av höna, Rörstrand, 1800/1900-tal, bemålat porslin, höjd ca 25 cm, längd 26 cm

Några skarpmärken, smärre slitage

709387

2019-12-02