Kristian Krokfors oljemålning

Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Komposition, signerad Kristian Krokfors -87, olja på duk, 69x50 cm

709389

2019-12-02