Fåtölj 1960-tal
2019-12-02
709402
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, omkring mitten av 1900-talet, stomme i massiv lackerad ek, mönstrad textilklädsel, sitthöjd ca 35, rygghöjd ca 95 cm
Stötmärken kring ben