Fåtölj 1960-tal

Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, omkring mitten av 1900-talet, stomme i massiv lackerad ek, mönstrad textilklädsel, sitthöjd ca 35, rygghöjd ca 95 cm

Stötmärken kring ben

709402

2019-12-02