Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHANELL, speldosa, "Coco Mademoiselle", 1900-talets andra hälft, 15 x 15 x 12 cm.
"Ingår i tema julauktion".
Sedvanligt ytslitage.
709411
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här