Chanell speldosa

Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa
Chanell speldosa

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

CHANELL, speldosa, "Coco Mademoiselle", 1900-talets andra hälft, 15 x 15 x 12 cm.

"Ingår i tema julauktion".

Kuntoraportti

Sedvanligt ytslitage.

709411

Päivämäärä:

2019-12-08