Chanell speldosa
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
CHANELL, speldosa, "Coco Mademoiselle", 1900-talets andra hälft, 15 x 15 x 12 cm.
"Ingår i tema julauktion".
Kuntoraportti
Sedvanligt ytslitage.
709411
Päivämäärä:
2019-12-08