Carl Fagerlund vägglampor

Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor
Carl Fagerlund vägglampor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL FAGERLUND, vägglampor, 1 par, Orrefors, 1900-talets andra hälft, mässing, klarglas med reilefdekor, märkta med etikett, höjd 30 cm.

Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestade.

709418

2019-12-07