Skänk 1900-talets mitt

Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt
Skänk 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNK, blandstil, 1900-talets mitt, bonad björk, senare bemålad, 3 skåp, invändig med hyllplan samt 2 lådor, höjd ca 81, 15x50 cm

Bruksslitage, senare bemålad

709430

2019-12-02