Bonadsmålning

Bonadsmålning
Bonadsmålning

Klubbat för:

4 800 SEK

3 000 SEK

BONADSMÅLNING, daterad 1807, figurscener ur Bibeln, 54 x 77 cm.

Beskuren, veck, skador, färgbortfall. Ej examinerad ur ram.

709433

2019-12-11