Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, tre änglar, olja på duk, ej signerad, 1700-tal, 35 x 34 cm.

Dubblerad duk, krackelyr, färgbortfall, retuscher.

709466

2019-12-10