Alvar Aalto bänkar 2 st

Alvar Aalto bänkar 2 st
Alvar Aalto bänkar 2 st
Alvar Aalto bänkar 2 st
Alvar Aalto bänkar 2 st
Alvar Aalto bänkar 2 st
Alvar Aalto bänkar 2 st

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR AALTO, bänkar, 2 st., Artek, 1900-talets slut, björk, sitthöjd ca 45, 72x40 resp112x40 cm

Slitage

709475

2019-12-02