Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AXEL HJALMAR LINDQVIST (1843-1917): motiv med bokskog, signerad, olja på duk, mått ca 70 x 53 cm
Mindre hål i duken samt lagningar, något ospänd duk
709491
2019-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här