Axel Hjalmar oljemålning

Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL HJALMAR LINDQVIST (1843-1917): motiv med bokskog, signerad, olja på duk, mått ca 70 x 53 cm

Mindre hål i duken samt lagningar, något ospänd duk

709491

2019-12-02