Stig Lindberg Birka servis
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, servis, 65 dlr, "Birka", Gustavsberg, glaserat stengods, bestående av: 17 mattallrikar, 14 assietter, 8 djupa tallrikar, 11 kaffekoppar med fat, 1 moccakoppa med fat, sockerskål, gräddkanna, upplägningsfat, kanna, terrin med lock, 6 mindre skålar, 2+1 skålar
1 skål med nagg, slitage, repor
709502
2019-12-02