Skänk gustaviansk stil

Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad i svart, beslag i mässing, lådfronter och med räfflad dekor, höjd ca 126, 87x52 cm

Bruksslitage, ett av beslagen trasigt, senare bemålad

709507

2019-12-02