Oljemålning Birger Mörk

Oljemålning Birger Mörk
Oljemålning Birger Mörk
Oljemålning Birger Mörk
Oljemålning Birger Mörk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BIRGER MÖRK (1919-2010): Husmotiv, signerad Birger Mörk, olja på duk, ca 41 x 54 cm

709508

2019-12-08