Charles & Ray Eames
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stol, Vitra, formgivningsår 1950, svart pulverlackerad benställning i metall, tygsits, skal i genomfärgad grå polypropylen, metalletikettmärkt samt stämplad undertill, sitthöjd ca 44 cm
Obetydligt slitage
709513
2019-12-03