Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRODERIER, 2 delar, 1800-tal, sannolikt Turkiet, sk. bohça, metalltråd mot satinbotten, kantade med spets av metalltråd, ca 51x51 respektive 56x56 cm
Slitage, skörade, revor
709524
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här