Broderi

Broderi
Broderi
Broderi
Broderi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRODERIER, 2 delar, 1800-tal, sannolikt Turkiet, sk. bohça, metalltråd mot satinbotten, kantade med spets av metalltråd, ca 51x51 respektive 56x56 cm

Slitage, skörade, revor

709524

2019-12-06