Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VASER samt SKÅL (Kina), 1900-tal, figural och floral dekor, höjd mellan ca 7-31 cm

Slitage, en bränningsdefekt på mindre vasens hänkel, slitage

709525

2019-12-02