Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR med LJUSSTAKAR,(3) tidigt 1900-tal, skurna detaljer, betsad ek samt manschetter i mäsing, nyckel finns, bordsurets höjd ca 23,5 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

709539

2019-12-02