Lennart Didoff oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART DIDOFF (f 1930): "Rustning i Pskov", olja på duk, signerad, daterad á tegro 2000, 100 x 70 cm.
Lennart Didoff finns representerad vid
Göteborgs konstmuseum samt stadsmuseum,
Västerås konstmuseum, Vetlanda museum
Bohusläns museum, Uddevalla samt
Gotlands konstmuseum, Visby m.m.
Sedvanligt ytslitage.
709544
2019-12-11