Lennart Didoff oljemålning

Lennart Didoff oljemålning
Lennart Didoff oljemålning
Lennart Didoff oljemålning
Lennart Didoff oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART DIDOFF (f 1930): "Rustning i Pskov", olja på duk, signerad, daterad á tegro 2000, 100 x 70 cm.

Lennart Didoff finns representerad vid
Göteborgs konstmuseum samt stadsmuseum,
Västerås konstmuseum, Vetlanda museum
Bohusläns museum, Uddevalla samt
Gotlands konstmuseum, Visby m.m.

Sedvanligt ytslitage.

709544

2019-12-11