Lars Wellton oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LARS WELLTON (1918-1992): Interiör, signerad Wellton, olja på pannå, ca 41x33 cm
Kuntoraportti
709552
Päivämäärä:
2019-12-03