Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st., 1900-tal, överfångsglas, varav en Daum Nancy, höjd ca 13,5-18 cm

Miniatyr nagg på Daum vasen

709555

2019-12-03