Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

8 800 SEK

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1930/40-tal, betsad björk, skjutdörrar i glas, höjd ca 97, 125x30 cm

Bruksslitage

709557

2019-12-02