Klubbat för:
25 000 SEK
20 000 SEK
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Komposition med gitarr, signerad och daterad 1931, olja på pannå, med av konstnären bemålad ram, rammått ca 53x30 cm
Ram med slitage/skador, krackeleringar
709565
2019-12-02