Pär Siegård

Pär Siegård
Pär Siegård
Pär Siegård
Pär Siegård
Pär Siegård
Pär Siegård

Klubbat för:

25 000 SEK

20 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Komposition med gitarr, signerad och daterad 1931, olja på pannå, med av konstnären bemålad ram, rammått ca 53x30 cm

Ram med slitage/skador, krackeleringar

709565

2019-12-02