Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1920/30-tal, målat trä, spegelglas med dekor hjortdjur, 95 x 42 cm.

Ytslitage, visst färgbortfall, små hål från mindre spik på krön.

709585

2019-12-13