Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1920/30-tal, målat trä, spegelglas med dekor hjortdjur, 95 x 42 cm.
Ytslitage, visst färgbortfall, små hål från mindre spik på krön.
709585
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här