Kalle Andersson

Kalle Andersson
Kalle Andersson
Kalle Andersson
Kalle Andersson
Kalle Andersson
Kalle Andersson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Mansporträtt med hatt, signerad och daterd 1924, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 68x42 cm

709590

2019-12-02