Birger Ljungqvist

Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Skärgårdstall, signerad B Ljungqvist, akvarell, ca 32x29 cm

Kuntoraportti

709593

Päivämäärä:

2019-12-02