Birger Ljungqvist
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Skärgårdstall, signerad B Ljungqvist, akvarell, ca 32x29 cm
Kuntoraportti
709593
Päivämäärä:
2019-12-02