Ruben Nilson

Ruben Nilson
Ruben Nilson
Ruben Nilson
Ruben Nilson
Ruben Nilson
Ruben Nilson

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

RUBEN NILSON (1893-1971): Landskap med fors,Jämtland, signerad Ruben Nilsson, daterad 1937, olja på duk, 60x76 cm

709596

2019-12-02