Kjell Engman vaser

Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser
Kjell Engman vaser

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELL ENGMAN, (3) vaser, glas med polykromt överfång, 1 signerad K Engman, 2 etikettmärkta. 2000-tal, Kosta Boda, höjder 16 - 41,5 cm

709597

2019-12-10