Christian Berg
2019-12-02
709601
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
CHRISTIAN BERG (1893-1976): ´´Solnedgång över mykonos ", monogramsignerad och daterad á tergo 1954, olja på pannå, ca 15x24 cm