Bertil Vallien skål samt ljusstakar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL VALLIEN, Satellite, skål samt 1 par ljusstakar, klart glas med polykromt överfång, etikettsignerade, 1 ljusstake signerad Artist collection B vallien, 2000-tal, Kosta Boda, höjder 10 respektive 19 cm
709604
2019-12-10