Bertil Vallien skål samt ljusstakar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL VALLIEN, Satellite, skål samt 1 par ljusstakar, klart glas med polykromt överfång, etikettsignerade, 1 ljusstake signerad Artist collection B vallien, 2000-tal, Kosta Boda, höjder 10 respektive 19 cm

709604

2019-12-10