Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHRISTIAN BERG (1893-1976): Kvinnofigur, monogramsignerad och daterad 1928, blyerts, ca 34x24 cm
Gulnad, med dedikation, ytskador i margianlen
709616
2019-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här