Christian Berg

Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg
Christian Berg

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

CHRISTIAN BERG (1893-1976): Kvinnofigur, monogramsignerad och daterad 1928, blyerts, ca 34x24 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnad, med dedikation, ytskador i margianlen

709616

2019-12-02