Kalle Andersson

Kalle Andersson
Kalle Andersson
Kalle Andersson
Kalle Andersson
Kalle Andersson
Kalle Andersson

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Porträtt "Albert Engström", efter teckning af Albert Engström, signerad Kalle Andersson, olja på pannå, ca 39x28,5

Slagen pannå, lös i ram

709618

2019-12-02