Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Allegoriskt motiv, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 77x73 cm

Restaurerad, retuscher/lagningar 1958

709621

2019-12-02