Edition noël Savonett 1890-tal 14K

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SAVONETT, 1890-tal, 14K, flerfärgat guld, manuellt urverk, flerfärgad urtavla med turkiska siffror, dekor med stiliserat bladverk, serie nr. 919, diam ca 48 mm, vikt ca 77.2 g

Åldersrelaterat slitage. Glaset är löst. Bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

709649

2019-12-08