Oidetifierad konstnär

Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär
Oidetifierad konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Motiv med antikiserande landskap med figurer, olja på duk, osignerad, mått ca 59x42 cm

Färgbortfall samt veck vid dukens övre del

709651

2019-12-02