Herbert Moxon Cook

Herbert Moxon Cook
Herbert Moxon Cook
Herbert Moxon Cook
Herbert Moxon Cook

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERBERT MOXON COOK(1844-1928/29): landskapsmotiv, signerad H Moxon Cook, akvarell, mått ca 50x74 cm

Ej examinerad ur ram

709653

2019-12-02