Seppo Koho takarmatur "Octo 4240"
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SEPPO KOHO, takarmatur "Octo 4240", för Secto Design, björkplywood ribbor, svart laminatöversida, formgiven ca 90-tal, höjd 68, diameter ca 54 cm
Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
709654
2019-12-02