Seppo Koho takarmatur "Octo 4240"

Seppo Koho takarmatur
Seppo Koho takarmatur
Seppo Koho takarmatur
Seppo Koho takarmatur
Seppo Koho takarmatur
Seppo Koho takarmatur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEPPO KOHO, takarmatur "Octo 4240", för Secto Design, björkplywood ribbor, svart laminatöversida, formgiven ca 90-tal, höjd 68, diameter ca 54 cm

Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

709654

2019-12-02