Takarmatur Bohemia

Takarmatur Bohemia
Takarmatur Bohemia
Takarmatur Bohemia
Takarmatur Bohemia
Takarmatur Bohemia
Takarmatur Bohemia

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, glas och gulmetall, etikettmärkt Bohemia, höjd 15 cm+ kedja, diameter ca 41 cm

Bruksslitage

709661

2019-12-02