Tekanna snipor Broste 1980-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNA, SNIPOR 1 par, Broste Danmark, 1980-tal, svartglaserat, handtag i rotting, tekannans höjd ca 17,5 cm

Rotting med slitage

709668

2019-12-02