Golvlampa Tuben

Golvlampa Tuben
Golvlampa Tuben
Golvlampa Tuben
Golvlampa Tuben
Golvlampa Tuben
Golvlampa Tuben
Golvlampa Tuben
Golvlampa Tuben

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", golvlampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, brun, höjd ca 120, bredd ca 88 cm

Slitage

709670

2019-12-02